![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
charda77 | |
![]() |
Movie Buff - 261 Films Ranked
Member Since: Feb 23, 2011
Location: Lhotka, Czech Republic
|

| 50 | North by Northwest (1959) - Feb 15, 2012 |
| 85 | The Jacket (2005) - Jan 23, 2012 |
| 88 | 127 Hours (2010) - Jan 23, 2012 |
| 75 | Dark Blue World (2001) - Jan 23, 2012 |
| 90 | Lemonade Joe (1964) - Jan 23, 2012 |
| 90 | Fimfárum 2 (2006) - Jan 23, 2012 |
| 75 | Eragon (2006) - Jan 23, 2012 |
| 80 | Hitman (2007) - Jan 23, 2012 |
| 65 | Born on the Fourth of July (1989) - Jan 17, 2012 |
| 80 | The Departed (2006) - Jan 15, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |