charissa218

charissa218
Movie Buff - 265 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2012
Location: Stroudsburg, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 82% Joy Division (2007) - Rated 30 Dec 2012
45 60% This Is 40 (2012) - Rated 30 Dec 2012
11% The Pink Panther (2006) - Rated 29 Dec 2012
69 80% The Pink Panther (1963) - Rated 29 Dec 2012
49 65% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 29 Dec 2012
57 70% Being There (1979) - Rated 29 Dec 2012
11% Broken Arrow (1996) - Rated 29 Dec 2012
25 40% Bad Santa (2003) - Rated 29 Dec 2012
19 32% Sweet Home Alabama (2002) - Rated 29 Dec 2012
11% The Nutty Professor (1996) - Rated 29 Dec 2012