![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
charlesj | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2008
|

| 9 | WALL·E (2008) - Sep 24, 2008 |
| 9 | In the Name of the Father (1993) - Sep 21, 2008 |
| 7 | The Dark Knight (2008) - Sep 21, 2008 |
| 10 | Once Upon a Time in the West (1968) - Sep 09, 2008 |
| 8 | The Prestige (2006) - Sep 09, 2008 |
| 9 | Beat the Devil (2002) - Sep 09, 2008 |
| 9 | City of God (2003) - Sep 09, 2008 |
| 10 | Scent of a Woman (1992) - Sep 09, 2008 |
| 10 | Sin City (2005) - Sep 09, 2008 |
| 7 | Chasing Amy (1997) - Sep 09, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |