Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
charliebobo
Film Freak - 829 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2006
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
58 Heathers (1989) - Nov 04, 2007
80 Newsies (1992) - Nov 04, 2007
48 Hocus Pocus (1993) - Nov 04, 2007
49 Honeymoon in Vegas (1992) - Nov 04, 2007
40 The Wicker Man (2006) - Nov 04, 2007
38 Nine Months (1995) - Nov 04, 2007
47 American Dreamz (2006) - Nov 04, 2007
53 Music and Lyrics (2007) - Nov 04, 2007
58 Extreme Measures (1996) - Nov 04, 2007
67 Only Yesterday (1991) - Nov 04, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with charliebobo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?