Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
charliedale7
Movie Buff - 304 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2012
Location: Dallas, Texas, USA
Recent Rankings
84 War of the Worlds (2005) - Feb 14, 2012
86 Fantastic Four (2005) - Feb 14, 2012
89 American Wedding (2003) - Feb 10, 2012
93 American Pie (1999) - Feb 08, 2012
86 My Cousin Vinny (1992) - Feb 08, 2012
92 The Godfather: Part II (1974) - Feb 08, 2012
85 Face/Off (1997) - Feb 08, 2012
86 Fred Claus (2007) - Feb 08, 2012
86 Bad Santa (2003) - Feb 08, 2012
87 Analyze That (2002) - Feb 08, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with charliedale7. Why not go rank more films, then come back and check it out again?