![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
charliedaly | |
![]() |
Movie Buff - 203 Films Ranked
Member Since: Jul 25, 2009
Location: Ireland
|
|
Message Sent!
| |

| 82 | Idiocracy (2006) - Jul 30, 2009 |
| 79 | The Running Man (1987) - Jul 26, 2009 |
| 78 | Dead Man Walking (1995) - Jul 26, 2009 |
| 50 | Face/Off (1997) - Jul 26, 2009 |
| 80 | Heathers (1989) - Jul 26, 2009 |
| 80 | True Romance (1993) - Jul 26, 2009 |
| 82 | 10 Things I Hate About You (1999) - Jul 26, 2009 |
| 80 | A Fistful of Dollars (1964) - Jul 26, 2009 |
| 82 | The Fifth Element (1997) - Jul 26, 2009 |
| 79 | The Craft (1996) - Jul 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |