charlzbryan

charlzbryan
Movie Buff - 388 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2012
Location: Bangalore, Karnataka, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 68% Black Swan (2010) - Rated 30 Aug 2012
89 80% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 30 Aug 2012
95 95% Das Boot (1981) - Rated 30 Aug 2012
72 22% P.S. I Love You (2007) - Rated 30 Aug 2012
82 52% Bolt (2008) - Rated 30 Aug 2012
83 55% Casablanca (1942) - Rated 30 Aug 2012
84 58% Get Smart (2008) - Rated 30 Aug 2012
81 50% Taxi Driver (1976) - Rated 30 Aug 2012
79 40% The Incredible Hulk (2008) - Rated 30 Aug 2012
86 68% The Bucket List (2007) - Rated 30 Aug 2012