![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
charphob | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2009
Location: Israel
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Man with the Golden Gun (1974) - Sep 04, 2009 |
| 80 | Minority Report (2002) - Sep 04, 2009 |
| 75 | Independence Day (1996) - Sep 04, 2009 |
| 90 | Black Hawk Down (2001) - Sep 04, 2009 |
| 80 | Casino Royale (2006) - Sep 04, 2009 |
| 75 | The General's Daughter (1999) - Sep 04, 2009 |
| 100 | Requiem for a Dream (2000) - Sep 04, 2009 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Sep 04, 2009 |
| 75 | The Sum of All Fears (2002) - Sep 04, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Sep 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |