![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
charris | |
![]() |
Movie Buff - 218 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Cinema Paradiso (1988) - Aug 09, 2008 |
| 92 | The Dark Knight (2008) - Aug 09, 2008 |
| 75 | The Karate Kid (1984) - Aug 09, 2008 |
| 75 | Free Willy (1993) - Aug 09, 2008 |
| 74 | Stand by Me (1986) - Aug 09, 2008 |
| 75 | Child's Play (1988) - Aug 09, 2008 |
| 79 | Bicycle Thieves (1948) - Aug 09, 2008 |
| 74 | Coach Carter (2005) - Aug 09, 2008 |
| 79 | Blues Brothers 2000 (1998) - Aug 09, 2008 |
| 75 | The Squid and the Whale (2005) - Aug 09, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |