![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
charvey | |
![]() |
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | Groundhog Day (1993) - Aug 18, 2009 |
| 86 | The Time Machine (2002) - Aug 18, 2009 |
| 83 | Life of Brian (1979) - Aug 18, 2009 |
| 88 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Aug 18, 2009 |
| 90 | X-Men (2000) - Aug 18, 2009 |
| 87 | Happy Gilmore (1996) - Aug 18, 2009 |
| 84 | Seven Years in Tibet (1997) - Aug 18, 2009 |
| 89 | The X Files: Fight the Future (1998) - Aug 18, 2009 |
| 88 | Planet of the Apes (2001) - Aug 18, 2009 |
| 88 | Animal House (1978) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |