![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chaseperil | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2007
|

| 75 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 24, 2007 |
| 60 | Shadow of the Vampire (2000) - Aug 24, 2007 |
| 100 | Serenity (2005) - Aug 24, 2007 |
| 65 | The Rock (1996) - Aug 24, 2007 |
| 0 | Spawn (1997) - Aug 24, 2007 |
| 90 | Almost Famous (2000) - Aug 24, 2007 |
| 90 | Signs (2002) - Aug 24, 2007 |
| 50 | Good Will Hunting (1997) - Aug 24, 2007 |
| 75 | Amélie (2001) - Aug 24, 2007 |
| 60 | The X Files: Fight the Future (1998) - Aug 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |