![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chaser | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2009
Location: USA
|

| 75 | Men in Black (1997) - Dec 13, 2009 |
| 75 | American History X (1998) - Dec 13, 2009 |
| 10 | Epic Movie (2007) - Dec 13, 2009 |
| 60 | The Day After Tomorrow (2004) - Dec 13, 2009 |
| 75 | Donnie Darko (2001) - Dec 13, 2009 |
| 95 | American Beauty (1999) - Dec 13, 2009 |
| 70 | Jackass: The Movie (2002) - Dec 13, 2009 |
| 80 | Casino (1995) - Dec 13, 2009 |
| 75 | Braveheart (1995) - Dec 13, 2009 |
| 80 | Superbad (2007) - Dec 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |