![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chasingjamie | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2008
Location: Ocala, FL, USA
|

| 85 | A Bug's Life (1998) - Dec 29, 2008 |
| 67 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Dec 29, 2008 |
| 78 | You've Got Mail (1998) - Dec 29, 2008 |
| 94 | Titanic (1997) - Dec 29, 2008 |
| 84 | A Beautiful Mind (2001) - Dec 29, 2008 |
| 88 | Lucky Number Slevin (2006) - Dec 29, 2008 |
| 55 | The Matrix (1999) - Dec 29, 2008 |
| 45 | Bruce Almighty (2003) - Dec 29, 2008 |
| 80 | Little Miss Sunshine (2006) - Dec 29, 2008 |
| 75 | A Knight's Tale (2001) - Dec 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |