![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chattycat | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2009
Location: USA
|

| 85 | War, Inc. (2008) - Jul 12, 2009 |
| 90 | Snatch (2000) - Jul 10, 2009 |
| 70 | War of the Worlds (2005) - Jul 10, 2009 |
| 88 | Idiocracy (2006) - Jul 10, 2009 |
| 83 | Arachnophobia (1990) - Jul 10, 2009 |
| 93 | As Good As It Gets (1997) - Jul 10, 2009 |
| 92 | Chocolat (2000) - Jul 10, 2009 |
| 88 | Team America: World Police (2004) - Jul 10, 2009 |
| 90 | There's Something About Mary (1998) - Jul 10, 2009 |
| 87 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jul 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |