Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chaw
Cinema Addict - 1496 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
13 Scream 4 (2011) - Apr 24, 2011
37 Vigilante (1983) - Apr 24, 2011
50 Maniac (1980) - Apr 24, 2011
63 Fair Game (2010) - Apr 24, 2011
25 Your Highness (2011) - Apr 24, 2011
100 48 Hrs. (1982) - Apr 24, 2011
100 Certified Copy (2010) - Apr 24, 2011
100 Source Code (2011) - Apr 24, 2011
37 Insidious (2010) - Apr 24, 2011
25 Sucker Punch (2011) - Apr 24, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chaw. Why not go rank more films, then come back and check it out again?