Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
checkout
Movie Buff - 215 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2007
Location: Philippines
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 The Tuxedo (2002) - Aug 06, 2007
84 Sister Act (1992) - Aug 06, 2007
87 High Fidelity (2000) - Aug 06, 2007
86 Red Planet (2000) - Aug 06, 2007
85 Wild Things (1998) - Aug 06, 2007
88 Under Siege (1992) - Aug 06, 2007
86 Hook (1991) - Aug 06, 2007
89 Wayne's World 2 (1993) - Aug 06, 2007
81 Lost in Space (1998) - Aug 06, 2007
85 Basic (2003) - Aug 06, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with checkout. Why not go rank more films, then come back and check it out again?