Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cheeba
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Regina, Saskatchewan, Canada
Recent Rankings
98 Network (1976) - Jul 20, 2009
98 Aliens (1986) - Jul 20, 2009
98 Alien (1979) - Jul 20, 2009
90 Rain Man (1988) - Jul 20, 2009
97 The Score (2001) - Jul 20, 2009
75 Batman Begins (2005) - Jul 20, 2009
96 Heat (1995) - Jul 20, 2009
100 Seven (1995) - Jul 20, 2009
100 The Godfather: Part II (1974) - Jul 20, 2009
100 The Godfather (1972) - Jul 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cheeba. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
cheeba's Favorite...
DirectorsFrank Oz