![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cheido1907 | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Nov 4, 2010
Location: istanul, kadıköy/kazasker, Turkey
|
|
Bio: like cinema
| |

| 70 | Salt (2010) - Nov 04, 2010 |
| 70 | Invictus (2009) - Nov 04, 2010 |
| 65 | Paranormal Activity (2009) - Nov 04, 2010 |
| 90 | The Hurt Locker (2009) - Nov 04, 2010 |
| 75 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Nov 04, 2010 |
| 80 | Green Zone (2010) - Nov 04, 2010 |
| 70 | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Nov 04, 2010 |
| 85 | Inglourious Basterds (2009) - Nov 04, 2010 |
| 80 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Nov 04, 2010 |
| 70 | Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Nov 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |