![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chelseakali | |
![]() |
Movie Buff - 193 Films Ranked
Member Since: Nov 30, 2011
Location: USA
|

| 89 | The Royal Tenenbaums (2001) - Dec 01, 2011 |
| 73 | Hancock (2008) - Dec 01, 2011 |
| 81 | The Social Network (2010) - Dec 01, 2011 |
| 85 | Live Free or Die Hard (2007) - Dec 01, 2011 |
| 71 | Jumper (2008) - Dec 01, 2011 |
| 72 | Dazed and Confused (1993) - Dec 01, 2011 |
| 72 | Sweet Home Alabama (2002) - Dec 01, 2011 |
| 55 | Bio-Dome (1996) - Dec 01, 2011 |
| 66 | Primal Fear (1996) - Dec 01, 2011 |
| 91 | Die Hard (1988) - Dec 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |