![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chenliu | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2007
Location: USA
|

| 100 | What Dreams May Come (1998) - May 27, 2009 |
| 100 | Ever After: A Cinderella Story (1998) - Nov 29, 2007 |
| 82 | One Night with the King (2006) - Jul 08, 2007 |
| 78 | Waking Life (2001) - Jul 08, 2007 |
| 51 | Kingdom of Heaven (2005) - Jul 08, 2007 |
| 33 | Shallow Hal (2001) - Jul 08, 2007 |
| 23 | Anger Management (2003) - Jul 08, 2007 |
| 87 | The Pianist (2002) - Jul 08, 2007 |
| 78 | Mary Poppins (1964) - Jul 08, 2007 |
| 1 | Highlander (1986) - Jul 08, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |