cheshirecat

cheshirecat
Movie Buff - 494 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2007
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 66% Summer of Sam (1999) - Rated 04 Jun 2007
88 74% Down with Love (2003) - Rated 04 Jun 2007
80 47% Alien 3 (1992) - Rated 04 Jun 2007
82 52% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 04 Jun 2007
80 47% Con Air (1997) - Rated 04 Jun 2007
90 84% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 04 Jun 2007
88 74% The Crying Game (1992) - Rated 04 Jun 2007
83 55% American Psycho (2000) - Rated 04 Jun 2007
87 69% Babel (2006) - Rated 04 Jun 2007
84 58% Edward Scissorhands (1990) - Rated 04 Jun 2007