Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chevalp
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
100 The Princess Bride (1987) - Sep 19, 2010
80 The Outlaw Josey Wales (1976) - Sep 19, 2010
95 Inception (2010) - Sep 19, 2010
100 Braveheart (1995) - Sep 19, 2010
100 Pulp Fiction (1994) - Sep 19, 2010
50 Batman Returns (1992) - Sep 19, 2010
90 Catch Me If You Can (2002) - Sep 19, 2010
60 Scream (1996) - Sep 19, 2010
60 Transformers (2007) - Sep 19, 2010
85 Gladiator (2000) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chevalp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?