![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chgold81 | |
![]() |
Cinema Addict - 1067 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | The Others (2001) - Jan 06, 2012 |
| 94 | American Movie (1999) - Jan 06, 2012 |
| 92 | The World According to Garp (1982) - Jan 06, 2012 |
| 90 | Hot Tub Time Machine (2010) - Jan 06, 2012 |
| 87 | Smokey and the Bandit (1977) - Jan 06, 2012 |
| 97 | Farscape (1999) - Jan 06, 2012 |
| 85 | Porky's (1982) - Jan 06, 2012 |
| 94 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 06, 2012 |
| 91 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Oct 14, 2011 |
| 81 | Gone in 60 Seconds (2000) - Aug 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |