![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chiaze | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2007
Location: USA
|

| 50 | Mystery Men (1999) - Oct 18, 2007 |
| 90 | A League of Their Own (1992) - Oct 18, 2007 |
| 80 | The Graduate (1967) - Oct 18, 2007 |
| 80 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Oct 18, 2007 |
| 75 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Oct 18, 2007 |
| 50 | Better Luck Tomorrow (2002) - Oct 18, 2007 |
| 80 | Beetlejuice (1988) - Oct 18, 2007 |
| 70 | Jason and the Argonauts (1963) - Oct 18, 2007 |
| 75 | Hot Fuzz (2007) - Oct 18, 2007 |
| 60 | Red Eye (2005) - Oct 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |