![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chicaneer | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2009
Location: Ireland
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Antichrist (2009) - Jul 20, 2009 |
| 50 | Epidemic (1987) - Jul 20, 2009 |
| 70 | The Element of Crime (1984) - Jul 20, 2009 |
| 65 | Europa (1991) - Jul 20, 2009 |
| 80 | Solaris (1972) - Jul 09, 2009 |
| 60 | Time Regained (1999) - Jul 09, 2009 |
| 75 | Husbands (1970) - Jul 09, 2009 |
| 70 | Into Great Silence (2005) - Jul 09, 2009 |
| 75 | Le Samouraļ (1967) - Jul 09, 2009 |
| 75 | Killer of Sheep (1977) - Jul 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |