![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chickenshit | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2010
Location: Italy
|

| 70 | 11:14 (2003) - Aug 27, 2010 |
| 75 | Dinner Rush (2000) - Aug 26, 2010 |
| 80 | Ice Age (2002) - Aug 15, 2010 |
| 75 | Vertical Limit (2000) - Aug 15, 2010 |
| 85 | Inside Man (2006) - Aug 15, 2010 |
| 85 | Enemy of the State (1998) - Aug 15, 2010 |
| 75 | The Transporter 2 (2005) - Aug 15, 2010 |
| 90 | Ronin (1998) - Aug 15, 2010 |
| 75 | Armageddon (1998) - Aug 15, 2010 |
| 75 | Death Race (2008) - Aug 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |