![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chicofireman | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Apr 28, 2008
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
|
|
Bio: Cinema mistress
| |

| 100 | The 400 Blows (1959) - Apr 28, 2008 |
| 86 | Shoot the Piano Player (1960) - Apr 28, 2008 |
| 95 | Jules and Jim (1962) - Apr 28, 2008 |
| 75 | Fahrenheit 451 (1966) - Apr 28, 2008 |
| 76 | The Bride Wore Black (1968) - Apr 28, 2008 |
| 100 | Stolen Kisses (1968) - Apr 28, 2008 |
| 77 | Mississippi Mermaid (1969) - Apr 28, 2008 |
| 90 | Bed & Board (1970) - Apr 28, 2008 |
| 70 | The Wild Child (1970) - Apr 28, 2008 |
| 77 | Such a Gorgeous Kid Like Me (1972) - Apr 28, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |