![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chiggy | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2010
Location: UK
|

| 80 | A Tale of Two Sisters (2003) - Feb 24, 2011 |
| 75 | The Shawshank Redemption (1994) - Feb 24, 2011 |
| 70 | Saving Private Ryan (1998) - Feb 24, 2011 |
| 85 | True Grit (2010) - Feb 24, 2011 |
| 80 | The Shining (1980) - Feb 24, 2011 |
| 75 | Face/Off (1997) - Feb 24, 2011 |
| 80 | Children of Men (2006) - Feb 24, 2011 |
| 70 | The Machinist (2004) - Feb 24, 2011 |
| 45 | Hide and Seek (2005) - Feb 24, 2011 |
| 80 | Mysterious Skin (2004) - Feb 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |