Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chiksonZ
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2009
Location: Munich, Bayern, Germany
Bio: about you da chiri shen
Recent Rankings
90 Collateral (2004) - Sep 27, 2009
90 Grandma's Boy (2006) - Sep 27, 2009
90 Kickboxer (1989) - Sep 27, 2009
90 Groundhog Day (1993) - Sep 27, 2009
90 Cast Away (2000) - Sep 27, 2009
90 The Hangover (2009) - Sep 27, 2009
90 Lucky Number Slevin (2006) - Sep 27, 2009
90 Mission: Impossible (1996) - Sep 27, 2009
90 Braveheart (1995) - Sep 27, 2009
90 The Whole Nine Yards (2000) - Sep 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chiksonZ. Why not go rank more films, then come back and check it out again?