![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chiliwack | |
![]() |
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: atlanta, georgia, USA
Age: 43
Gender: Male
Status: Attached
|
|
Bio: a little nonsense now and then is relished by the wisest men.
| |

| 78 | About Schmidt (2002) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Air Force One (1997) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Bad Santa (2003) - Aug 18, 2007 |
| 75 | Blade II (2002) - Aug 18, 2007 |
| 75 | The Blair Witch Project (1999) - Aug 18, 2007 |
| 70 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Friday Night Lights (2004) - Aug 18, 2007 |
| 85 | Sin City (2005) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Gremlins (1984) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |