![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chilled | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: May 4, 2008
Location: Turkey
|

| 90 | Tron: Legacy (2010) - Apr 08, 2011 |
| 90 | Tron (1982) - Apr 08, 2011 |
| 50 | The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Jan 06, 2011 |
| 85 | Son of Rambow (2008) - Jan 04, 2011 |
| 80 | In Search of a Midnight Kiss (2007) - Jan 04, 2011 |
| 50 | Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Dec 18, 2010 |
| 100 | Gangs of New York (2002) - Jul 03, 2009 |
| 100 | Gandhi (1982) - Jul 03, 2009 |
| 50 | Rocky II (1979) - Jun 19, 2009 |
| 50 | Ulysses' Gaze (1995) - Jun 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |