![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chinansky | |
![]() |
Movie Buff - 486 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2009
Location: Hamburg, Hamburg, Germany
|

| 64 | Watchmen (2009) - Aug 31, 2009 |
| 87 | Up (2009) - Aug 31, 2009 |
| 85 | Buffalo '66 (1998) - Jul 09, 2009 |
| 72 | Brüno (2009) - Jul 09, 2009 |
| 73 | The Taking of Pelham One Two Three (1974) - Jun 29, 2009 |
| 83 | Clerks (1994) - Jun 28, 2009 |
| 75 | Lethal Weapon (1987) - Jun 25, 2009 |
| 50 | Unleashed (2005) - Jun 25, 2009 |
| 72 | There's Something About Mary (1998) - Jun 25, 2009 |
| 70 | The Killer (1989) - Jun 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |