Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chinaski87
Film Freak - 663 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2011
Location: Belgium
Recent Rankings
79 Super Size Me (2004) - Jun 30, 2011
95 The 400 Blows (1959) - Jun 30, 2011
75 The Mist (2007) - Jun 30, 2011
79 Across the Universe (2007) - Jun 30, 2011
11 Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jun 30, 2011
79 Fiddler on the Roof (1971) - Jun 30, 2011
22 The Day After Tomorrow (2004) - Jun 30, 2011
75 Thank You for Smoking (2006) - Jun 30, 2011
59 Hancock (2008) - Jun 30, 2011
65 Predators (2010) - Jun 30, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chinaski87. Why not go rank more films, then come back and check it out again?