![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chinhdn98 | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2009
Location: Iowa City, IA, USA
|

| 80 | The Matrix (1999) - Sep 08, 2009 |
| 78 | Gladiator (2000) - Sep 08, 2009 |
| 70 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Sep 08, 2009 |
| 75 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Sep 08, 2009 |
| 80 | Ice Age (2002) - Sep 08, 2009 |
| 70 | The Fugitive (1993) - Sep 08, 2009 |
| 65 | Dirty Dancing (1987) - Sep 08, 2009 |
| 85 | Rain Man (1988) - Sep 08, 2009 |
| 65 | Wedding Crashers (2005) - Sep 08, 2009 |
| 75 | The Incredibles (2004) - Sep 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |