Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chinito
Movie Buff - 213 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2011
Location: Gent, Belgium
Recent Rankings
65 Sphere (1998) - Mar 14, 2011
67 Legally Blonde (2001) - Mar 14, 2011
67 The Last Castle (2001) - Mar 14, 2011
68 Hellboy (2004) - Mar 14, 2011
81 Red Dragon (2002) - Mar 14, 2011
72 Anger Management (2003) - Mar 14, 2011
64 Cloverfield (2008) - Mar 14, 2011
81 American Beauty (1999) - Mar 14, 2011
70 Bambi (1942) - Mar 14, 2011
67 Madagascar (2005) - Mar 14, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chinito. Why not go rank more films, then come back and check it out again?