Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chinless
Film Freak - 956 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2008
Location: trenton, NJ, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
38 Shaft (2000) - Jul 28, 2008
28 Tango & Cash (1989) - Jul 28, 2008
57 Stand and Deliver (1988) - Jul 28, 2008
39 Guarding Tess (1994) - Jul 28, 2008
48 Fever Pitch (2005) - Jul 28, 2008
42 Smoke (1995) - Jul 28, 2008
48 Sophie's Choice (1982) - Jul 28, 2008
24 Serendipity (2001) - Jul 28, 2008
26 Safe (1995) - Jul 28, 2008
82 They Live (1988) - Jul 28, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chinless. Why not go rank more films, then come back and check it out again?