![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chinmay | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Singapore
|

| 70 | School of Rock (2003) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Braveheart (1995) - Aug 19, 2009 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 19, 2009 |
| 95 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 19, 2009 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 19, 2009 |
| 60 | War of the Worlds (2005) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Thank You for Smoking (2006) - Aug 19, 2009 |
| 70 | The Mask (1994) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Pursuit of Happyness (2006) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |