![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chino55nomad | |
![]() |
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2009
Location: USA
|

| 100 | Step Brothers (2008) - Sep 16, 2009 |
| 74 | Ratatouille (2007) - Sep 16, 2009 |
| 84 | The Sum of All Fears (2002) - Sep 16, 2009 |
| 88 | Con Air (1997) - Sep 16, 2009 |
| 80 | You've Got Mail (1998) - Sep 16, 2009 |
| 60 | Bee Movie (2007) - Sep 16, 2009 |
| 90 | Erin Brockovich (2000) - Sep 16, 2009 |
| 70 | Meet the Spartans (2008) - Sep 16, 2009 |
| 80 | Rat Race (2001) - Sep 16, 2009 |
| 73 | Twister (1996) - Sep 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |