Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chit
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: May 12, 2010
Recent Rankings
70 The Expendables (2010) - Oct 03, 2010
85 Get Him to the Greek (2010) - Oct 03, 2010
95 Boyz N the Hood (1991) - May 13, 2010
80 The Nutty Professor (1996) - May 13, 2010
90 Yes Man (2008) - May 13, 2010
85 1408 (2007) - May 13, 2010
70 Knowing (2009) - May 13, 2010
40 Bend It Like Beckham (2002) - May 13, 2010
95 The Godfather: Part III (1990) - May 13, 2010
95 The Godfather: Part II (1974) - May 13, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chit. Why not go rank more films, then come back and check it out again?