Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chkhsl
Film Freak - 712 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
Gender: Male
Status: Single
Recent Rankings
54 T2 Envy (2004) - Aug 17, 2009
76 T6 Contact (1997) - Aug 17, 2009
42 T2 Righteous Kill (2008) - Aug 17, 2009
80 T8 Confidence (2003) - Aug 17, 2009
77 T6 Shopgirl (2005) - Aug 17, 2009
85 T9 I Heart Huckabees (2004) - Aug 17, 2009
31 T1 The Big Hit (1998) - Aug 17, 2009
77 T6 Bugsy (1991) - Aug 17, 2009
82 T8 Apocalypse Now (1979) - Aug 17, 2009
86 T9 The Apostle (1997) - Aug 17, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chkhsl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?