Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chloepolice
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: USA
Recent Rankings
90 In the Bedroom (2001) - Aug 23, 2009
95 The Ice Storm (1997) - Aug 23, 2009
80 Gran Torino (2008) - Aug 21, 2009
90 Audition (1999) - Aug 21, 2009
90 Lady Vengeance (2005) - Aug 21, 2009
70 Masculin, Feminin (1966) - Aug 21, 2009
60 Code Unknown (2000) - Aug 21, 2009
100 Martha (1974) - Aug 21, 2009
100 Ali: Fear Eats the Soul (1974) - Aug 21, 2009
100 The Virgin Spring (1960) - Aug 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chloepolice. Why not go rank more films, then come back and check it out again?