![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chollatx | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Pointblank, Texas, USA
|

| 100 | The Twilight Samurai (2002) - Sep 20, 2010 |
| 95 | The Godfather (1972) - Sep 20, 2010 |
| 100 | American Beauty (1999) - Sep 20, 2010 |
| 90 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Sep 20, 2010 |
| 95 | Amadeus (1984) - Sep 20, 2010 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - Sep 20, 2010 |
| 25 | Saving Private Ryan (1998) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Office Space (1999) - Sep 20, 2010 |
| 100 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Syriana (2005) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |