Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
choragus
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Dec 25, 2006
Location: USA
Recent Rankings
85 Finding Nemo (2003) - Aug 25, 2007
89 Titanic (1997) - Aug 25, 2007
82 Hitch (2005) - Aug 25, 2007
78 Amadeus (1984) - May 05, 2007
76 Best in Show (2000) - May 05, 2007
85 The Piano (1993) - May 05, 2007
86 The Green Mile (1999) - May 05, 2007
72 Cube (1997) - May 05, 2007
86 Enemy at the Gates (2001) - May 05, 2007
84 Superman II (1980) - May 05, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with choragus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?