![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chown | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2011
Location: Torino, TO, Italy
|

| 20 | The Family Man (2000) - Feb 14, 2011 |
| 20 | Under the Sand (2000) - Feb 14, 2011 |
| 20 | Sweet November (2001) - Feb 14, 2011 |
| 20 | Far from Heaven (2002) - Feb 14, 2011 |
| 20 | Romance (1999) - Feb 14, 2011 |
| 20 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Feb 14, 2011 |
| 20 | Show Me Love (1998) - Feb 14, 2011 |
| 20 | First Daughter (2004) - Feb 14, 2011 |
| 20 | 27 Dresses (2008) - Feb 14, 2011 |
| 20 | Heaven (2002) - Feb 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |