![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chrisanker | |
![]() |
Criticker Newbie - 9 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 88 | The Royal Tenenbaums (2001) - Sep 19, 2010 |
| 81 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Sep 19, 2010 |
| 60 | Mrs. Doubtfire (1993) - Sep 19, 2010 |
| 88 | L.A. Confidential (1997) - Sep 19, 2010 |
| 93 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Sep 19, 2010 |
| 88 | Gran Torino (2008) - Sep 19, 2010 |
| 88 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Sep 19, 2010 |
| 91 | Good Will Hunting (1997) - Sep 19, 2010 |
| 70 | Bring It On (2000) - Sep 19, 2010 |
| 70 | Donnie Darko (2001) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |