![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chrisc | |
![]() |
Movie Buff - 266 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Goodfellas (1990) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Lawrence of Arabia (1962) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Animal House (1978) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Airplane! (1980) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Office Space (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Body Heat (1981) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Memento (2001) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Boogie Nights (1997) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Patton (1970) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |