![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chrisco1 | |
![]() |
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Alabama, USA
|

| 85 | Sin City (2005) - Nov 26, 2009 |
| 86 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Nov 26, 2009 |
| 84 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Nov 26, 2009 |
| 89 | Ghostbusters (1984) - Nov 26, 2009 |
| 88 | Meet Joe Black (1998) - Nov 26, 2009 |
| 88 | Tombstone (1993) - Nov 26, 2009 |
| 87 | Flatliners (1990) - Nov 26, 2009 |
| 93 | Napoleon Dynamite (2004) - Nov 26, 2009 |
| 85 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Nov 26, 2009 |
| 83 | American Beauty (1999) - Nov 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |