![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chriselliott | |
![]() |
Movie Buff - 472 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2010
|

| 78 | Humpday (2009) - May 27, 2012 |
| 88 | Lawrence of Arabia (1962) - May 20, 2012 |
| 74 | Bridesmaids (2011) - May 13, 2012 |
| 94 | The Passion of Joan of Arc (1928) - Apr 29, 2012 |
| 91 | Barton Fink (1991) - Apr 22, 2012 |
| 79 | In the Loop (2009) - Apr 13, 2012 |
| 88 | The Big Sleep (1946) - Apr 11, 2012 |
| 90 | Paris, Texas (1984) - Mar 30, 2012 |
| 85 | Black Adder the Third (1987) - Mar 21, 2012 |
| 78 | A Night in Casablanca (1946) - Mar 17, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |