![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chrishussey | |
![]() |
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2009
Location: USA
|

| 65 | Burn After Reading (2008) - Jun 21, 2010 |
| 70 | Inside Man (2006) - Jun 21, 2010 |
| 90 | Schindler's List (1993) - Jun 21, 2010 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Jun 21, 2010 |
| 75 | Big Daddy (1999) - Jun 21, 2010 |
| 85 | Up in the Air (2009) - Jan 18, 2010 |
| 70 | Sherlock Holmes (2009) - Jan 18, 2010 |
| 80 | The Hangover (2009) - Jan 09, 2010 |
| 78 | Youth in Revolt (2010) - Jan 09, 2010 |
| 65 | X-Men (2000) - Jan 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |