![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chrisjdgrady | |
![]() |
Movie Buff - 233 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2010
Location: San Francisco, California, USA
|
|
Bio: Recent broadcasting graduate. I love film and television series. Slowly making my long journey towards seeing many classic films.
| |

| 4 | The Machinist (2004) - Mar 28, 2011 |
| 4 | Monsters (2010) - Mar 08, 2011 |
| 3 | Valhalla Rising (2010) - Mar 08, 2011 |
| 4 | Never Let Me Go (2010) - Mar 05, 2011 |
| 5 | Gone Baby Gone (2007) - Mar 05, 2011 |
| 5 | The Social Network (2010) - Mar 02, 2011 |
| 5 | The Girl Who Played with Fire (2010) - Mar 02, 2011 |
| 4 | The Girl Who Kicked the Hornet's Nest (2010) - Mar 02, 2011 |
| 5 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Mar 02, 2011 |
| 3 | Enter the Void (2010) - Mar 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |